O NÁS

Celý život patrím medzi nadšených fanúšikov akvaristiky.

img-18Morskej akvaristike sa venujem od roku 1993 a o štyri roky neskôr som si  založil živnosť. V tom istom roku som  zriadil prvé morské akvárium na zákazku. Starostlivosť a údržbu na prvom akváriu na objednávku vykonávam dodnes.
V čase, keď sa morská akvaristika na Slovensku ešte len rozbiehala, veľa cenných poznatkov a vedomostí  som nadobudol v Nemecku od  skúsených akvaristov a to nielen čo sa týka starostlivosti o akvária, živočíchov, ale svojho času som vyrábal na objednávku aj filtračnú techniku.
Za celý čas mojej pôsobnosti som zriadil niekoľko desiatok sladkovodných a morských akvárií, rôznych tvarov, veľkostí a prevedení,  pričom najväčšie malo 4.500 litrov a najmenšie 10 litrové mini akvárium umiestnené na stene ako obraz. Takto sa prirodzene vyvinula úzka špecializácia orientovaná na morské akvária. Skúsenosti získané počas praxe mi dovoľujú ponúknuť a vykonať aj tie najnáročnejšie realizácie všetkých typov akvárií, preto dnes ponúkam atypické, alebo priamo na mieru  vytvorené akvária, t.j. od skrinky, podstavca, cez nádrž až po filtračnú techniku,  osvetlenia a samozrejme faunu a flóru v nádrži.

Pri rozhodovaní o názve firmy som došiel nakoniec k záveru, že sa nebudem skrývať za anonymný názov, ale použijem ako záruku kvality svoje meno.

Verím, že pri Vašom rozhodnutí, komu zveriť zriadenie akéhokoľvek akvária, budeme oslovení a Vy nebudete toto Vaše rozhodnutie nikdy ľutovať.

Zdenek Schulz

linka

© 2013 | SCHULZ – všetky práva vyhradené